ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Бразилия - Белгия (Световно първенство - Русия 2018 - четвъртфинал) от 21:00 петък

Бразилия и Белгия ще премерят сили в четвъртфинална среща на Световното първенство в Русия 2018, която ще определели кой от двата тима ще стигне до полуфинал.

Сблъсъкът ще се състои на 06 юли от 21:00 часа пред пълните трибуни на Казан Арена в едноименния град в Русия.

Бразилия допусна само едно попадение и едно равенство до този момент в турнира и това се случи в първата им среща. След това “Кариоките“ надиграха Коста Рика, Сърбия и Мексико с по 2:0, като показват все по-добра игра. Дъглас Коста и Каземиро няма да вземат участие в мача, но тима разполага с достатъчно потенциал и добри футболисти на всички постове за да успее да се справи и без тях. Белгия е най-резултатния отбор на това световно с 12 гола до този момент. “Червените дяволи“ разполагат с отлични футболисти в лицето на Де Бройне, Азар, Мертенс и Лукаку, които се представят впечатляващо и като отбор. Тима се намира в отлична форма и няма проблеми с контузени или наказани играчи.

Най-оспорвания и очакван сблъсък от фазата на директните елиминации. Това е първото сериозно изпитание пред двата отбора, които са в серии от по над петнадесет мача без поражение. Трудно допускат попадения и се разписват във почти всеки мач, така че ще бъде интересно да видим кой ще продължи напред.

Ако искате да гледате мача на високо качество абсолютно безплатно ви препоръчваме да направите сметка в букмейкъра: 1xBet -> www.1xbet.com (няма нужда да депозирате) - просто намирате мача и давате на бутона за предаване на живо.

Ако искате да го гледате онлайн: ТУК ще намерите списък със стриймове.